środa, 20 lipca 2011

Informacje :)

Niedawno pisałem o powrocie a tu znów mnie nie było. Otóż spędzałem miły czas u rodziny i nie miałem dostępu do internetu. :)
Dostałem dwie nominacje do One Lovely Blog Award za co bardzo dziękuję aczkolwiek obawiam się, że nie wezmę udziału. Gdybym miał nominować blogi, za bardzo bym się musiał rozdzielać i najchętniej nominowałbym wszystkie. Może kiedyś po prostu napiszę coś o sobie :)

Byłem dziś na Harrym Pottere i IŚ 2 :) i bardzo mi się podobało, pomijając ludzi którzy siedzieli trochę za mną i komentowali połowę seansu :)

Możliwe, że jutro pojawi się stosik, bo są nowe przesyłki :)

#Edit: Chyba nie potrafię napisać recenzji do "Biedni Polacy patrzą na getto", jeśli ktoś na nią czekał to przepraszam, książka jest specyficzna a ja musiałbym przeczytać więcej literatury tego gatunku :)
Jeśli jednak kogoś bardzo interesują moje odczucia to zawsze jest mail :)

10 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ah ten Harry Potter... Ja napisałam recenzję po północnym premierowym seansie, na którym też niestety ludziom zdarzało się odezwać...

  Czekam na stosik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też byłam na premierze najnowszego HP. Dobijali mnie ludzie, którzy chyba bladego pojęcia o książce nie mieli a komentowali przez pół seansu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Również byłam na HP dla mnie to koniec bardzo długiej przygody. Kiedy wyszłam z kina pomyślałam, że muszę jeszcze raz przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedopisanie,Immora - No niestety tacy ludzie się zdarzają :)
  Książkoholiczka - No właśnie też co jakiś czas słyszałem "Co to" lub "Kto to" co mnie dobijało :)
  Jussi - No dla mnie też to jest koniec, chociaż teraz nie czuję się tak dziwnie jak za pierwszym razem gdy skończyłem czytać 7 część HP :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na mnie seans czeka jutro, już się cieszę i mam nadzieję, że żaden gadacz nie będzie mi siedział za plecami, zresztą nie jestem z cichych myszek i takich osobników często gęsto uciszam ostrą uwagą.

  Zabawę z łańcuszkiem też spasowałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi też ostatnia część HP się spodobała. Żałuję, że to już koniec...
  PS Zostałaś przeze mnie nominowana do One Lovely Blog Award. Dopiero teraz zauważyłam, że postanowiłeś nie brać udziału. :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Nominowałam Cie do One Lovely Blog Award. Szcegóły u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj.... już za późno.. Weszłam tu, bo chciałam Cię poinformować, że Twój blog został przeze mnie nominowany w One Lovely Blog Award, a tu proszę - niespodzianka... no cóż.... Trudno się mówi :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam zaszczyt poinformować, że zostałaś nominowana do nagrody One Lovely Blog Award na http://miasto-recenzji.blogspot.com/. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...